Info

Rehviabi

Rehviabi puhul saab kohapeal rehvi täis pumbata otse puksiirautost, mis on varustatud kompressoriga ja on max.8m survevoolikud manomeetriga. Kui rehv on saanud ikkagi nii kahjustada, et ei ole võimalik edasi sõita, siis varuratta olemasolul vahetame katkise rehvi ära. Kui autol puudub varuratas, siis viime puksiirautoga teie auto lähimasse või teile sobivasse rehvitöökotta. Rehviabi puhul on oluline teada, kas töökorras varuratas on olemas ja kui keeruline on seda kätte saada, samuti vargakaitsemutri või -poldi olemasolul selle lahtikeeramisevõimaluse kohta.

Käivitusabi

Käivitusabi 12V (ka rasketes tingimustes nt.talvel suurte miinuskraadidega).
Kui auto ei käivitu, tundub nagu aku on nõrk või tuled armatuurlauas kustuvad starterit keerates, siis tuleks kõigepealt kontrollida aku klemmide ühendust ja massi juhtmete kinnitusi (auto kere ja mootori vahel). Ka peaks hiljem töötava mootoriga jälgima generaatori laadimisvoolu (12V süsteemiga autodel peaks genekas andma 13,8 V). Kui teie autol on vanem aku juba ja esimeste öökülmadega tekivad käivitusraskused, siis tuleks muretseda kindlasti uus aku oma autole.
Tellija peaks teadma ka seda, et käivitusabiteenuse eest tuleb tasuda ka siis, kui autot mingil põhjusel ei õnnestugi käivitada – kompromissi lõpphinde suhtes võib teha sel juhul, kui vigane auto pukseeritakse remondikohta peale pikemaajalisi tulutuid katseid kohapeal käivitada.

Puksiiriabi24 osutab kõiki autode pukseerimise ja transportimise teenuseid:
• puksiirabi autodele täieliku tõstmisega platvormile;
• puksiiri teenus sõiduautodele kaaluga kuni 3 tonni osalise pealelaadimise meetodiga (esimese või tagumise rattapaari tõstmisega);
• autode väljatoomine teepeenralt, kraavidest jne.
• puksiiri teenus mootorratastele nende kinnitamisega puksiiri platvormile
• puksiiri teenus eritehnika jaoks kaaluga kuni 3 tonni: laadijad, minitraktorid, ekskavaatorid jms.
• abi autoteeninduse valikul tellija auto remondiks

Meie ettevõttes töötavad professionaalid, kellel on suur töökogemus nii sõiduautodega kui ma eritehnikaga.
Erivahendite abiga tõstavad meie spetsialistid isegi avariikorras blokeeritud (tühjade või lõhkiste) rehvidega auto.
Platvormi kaldenurk lubab probleemideta laadida puksiirile isegi väga madalad autod.
Auto kinnitatakse hoolikalt platvormile spetsiaalsete seadmete ja kinnitusrihmade abil.